Czytaj

Biuro prasowe jest kluczem do tego by usłyszał o Was świat!

Biuro prasowe może być jedną z najważniejszych zakładek na Twoje stronie internetowej, ale i nie tylko. Może być też jedną z najważniejszych inwestycji w kontekście komunikacji z otoczeniem. Jest to przede wszystkim okno na świat dla Twojej firmy.

Biuro prasowe – miejsce, które jest oknem na świat dla Twojej firmy

Biuro prasowe służy do łączenia Twojej firmy z przedstawicielami mediów. To właśnie tam dziennikarze mogą uzyskać odpowiednie informacje, które posłużą im do tworzenia treści. Biuro prasowe odpowiada także za umawianie wywiadów oraz udziela komentarzy eksperckich do branżowych mediów. Służy także do codziennej komunikacji ze światem zewnętrznym np. poprzez social media. Wielokrotnie są one pomocne w szybkiej komunikacji ze światem zewnętrznym np. w kryzysowej sytuacji. Biuro prasowa, to często tylko zakładka na stronie internetowej. Nie zawsze jednak tak jest. Wielokrotnie jest to zgrany zespół, który działa znacznie szerzej niż wrzucanie treści na portal.

Tworzenia miejsca, które pozwala na budowanie relacji z mediami, jest kluczowe dla właściwego prowadzenia komunikacji przedsiębiorstwa i instytucji. To właśnie media/social media są kluczowym czynnikiem w dotarciu do opinii publicznej i budowania rozpoznawalności marki. Dlatego tak ważne jest stworzenie działu, który w należyty sposób będzie prowadził działania komunikacyjne.

Doświadczeni ludzie to klucz do skutecznej komunikacji

Do tego potrzebny jest nie tylko zgrany zespół, ale także szerokie kontakty w mediach zarówno tradycyjnych jak i internetowych. Zespół Flex PR, to osoby z doświadczeniem dziennikarskim i szerokimi kontaktami w mediach. Na naszym pokładzie są także osoby, które od zera z sukcesem budowały jedne z największych portali ekonomicznych i logistycznych w Polsce.

Dlatego jeśli szukasz zgranego zespołu, który ma doświadczenie w mediach oraz skutecznie prowadzi komunikację, nie wahaj się z nami skontaktować. Zajmiemy się prowadzeniem Twojego biura prasowego, a jeśli pojawi się taka potrzeba, również szerszymi działaniami komunikacyjnymi.

Kliknij powyżej w zakładkę “Kontakt” i nie wahaj się pytać! Jesteśmy zawsze do pełnej dyspozycji.

 

 

 

Wykorzystujemy Cookies na stronie Polityka prywatności.

Okay